Barefootové HAPPY STEPS

14.2.2019

Kotníčkové barefootové botky HAPPY STEPS, které pro vás šijeme,  se během roku staly oblíbenými celoročními botkami.

Nyní nabízíme 3 typy barefootových KOTNÍKOVÝCH bot s velmi podobným designem ale odlišnou funkcí, můžete si tedy vybrat boty přesně podle svých potřeb. Všechny typy mají prostornou špičku, která netísní prsty, nízkou hmotnost, podrážku ohebnou podélně i příčně. Botky šijeme z měkké barevné kůže, podšívka je ze světlé jemnější kůže.

1.HAPPY STEPS+ …jsou pořádné, propracované botky,  určené do terénu a do města, vhodné k nošení po celý rok. Mají tenkou, ohebnou podrážka (3mm+1mm vzorek), stélku z třísločiněnné kůže. Mezi stélkou a podrážkou je mezivrstva - měkký, pružný materiál,  při došlapu se zcela sešlápne - jeho smyslem je tepelná izolace a mírné změkčení došlapu v městském terénu. Botky jsou tedy vhodné i pro ty, kteří se v botech typu barefoot teprve učí chodit, kterým bývá zima od chodidel nebo kteří se pohybují převážně po městě. Boty šijeme z kůže pevnější, odolnější, často voskované (v závislosti na barvě). Podšívka je ze světlé jemnější kůže.

2. HAPPY STEPS…jsou botky celkově měkčí, přizpůsobivější, budou vyhovovat skalním bosochodcům. Vhodné jsou k nošení od jara do podzimu. Tenká, ohebná podrážka (3mm+1mm vzorek) umožňuje cítit terén, vrch šijeme z kvalitní měkké kůže. Podšívka je ze světlé jemnější kůže.

3. SEVERKY... jsou pevnější barefootové/kompromisní botky, určené do terénu a do města, vhodné na zimu. Jsou to pohodlné, měkké, teploučké kotníkové botky. Šijeme je z kvalitní voskované kůže. Mají tenkou, ohebnou podrážka (3mm+1mm vzorek),  a MEZIVRSTVU (2mm)- měkký, pružný materiál, jeho smyslem je tepelná izolace a mírné změkčení došlapu na tvrdém městském terénu. Přes tento typ podrážky není terén cítit. Botky jsou tedy vhodné i pro ty, kteří se v botech typu barefoot teprve učí chodit nebo kteří se pohybují převážně po městě.  Jsou zatepleny PODŠÍVKOU ZE 100% VLNY. Součástí bot jsou vyjmutelné VLNĚNÉ VLOŽKY.

4. Zimní vložky s uhlíkem do našich bot krájíme ze 100% vlny - lze je objednat ke všem botám HAPPY STEPS a k polobotkám  HAPPY FEET.

   

HAPPY STESP.........................HAPPY STEPS+..........................SEVERKY................................

 

   

POLÁRKY............................HAPPY FEET polobotky.............HAPPY FEET - polobotky......

A co ještě si můžete ve své zakázce zvolit? Barvu kůže, ze které Vaše botky ušijeme. A svrchní design - boty mohou být se švem na špici, nebo hladké...:-)

www.svatoshoes.cz